Головна » 2014 » Грудень » 8 » Новина: перше засідання Комітету з питань запобігання і протидії корупції
17:27
Новина: перше засідання Комітету з питань запобігання і протидії корупції

Відбулося перше засідання Комітету з питань запобігання і протидії корупції

 

На початку засідання, яке відбулося 5 грудня, Голова Комітету Єгор Соболєв привітав присутніх із початком роботи Верховної Ради України восьмого скликання та представив членів Комітету.

За словами голови Комітету, важливими здобутками роботи Верховної Ради попереднього скликання є, зокрема, прийняття законів "Про запобігання корупції" та "Про Національне антикорупційне бюро України". Є.Соболєв також звернув увагу присутніх на необхідність роботи з їх подальшого впровадження.

Під час засідання Комітету було розглянуто пропозиції щодо переліку та предметів відання підкомітетів. Присутні наголошували на актуальності підготовки законодавчих змін до антикорупційного законодавства. Було також представлено звіт Комітету за попереднє скликання.

Народні депутати обговорили також питання ефективності боротьби з корупцією та методи протидії цьому явищу, освітні проекти, контрольні повноваження Комітету тощо.

Члени Комітету підтримали ініціативи громадських діячів щодо запрошення на засідання Комітету представників Генеральної прокуратури та Міністерства внутрішніх справ для звітування щодо проведення розслідувань корупційних та економічних злочинів і подій у січні - лютому на Майдані Незалежності, а також Міністра юстиції - щодо питань, пов’язаних з впровадженням змін до деяких законів стосовно відкритості інформації Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та надання юридичними особами інформації про кінцевих вигодоодержувачів.

Переглядів: 633 | Додав: bodiklviv | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Наші партнери:
  • ТОВ "Трайдент ХІТ"
  • ТОВ "Транспроект"
  • ПП "Троя-Іф"
  • ОП "Український музичний альянс"
  • ЛКП ТФ "Львівспецконунтранс"
  • Первомайська трикотажна фабрика
Наші контакти:
Юридична компанія "La Speranza"
79041, м. Львів, вул. Героїв УПА 73, корп.8 офіс 302Тел: 0969166144

e-mail: lasperanza.lviv@gmail.com

URL: //lak.ucoz.com

Карта: