Інтелектуальна власність

 

Наші юристи цієї практики надають допомогу з питань, пов'язаних із захистом знаків для товарів і послуг, авторських прав, винаходів і промислових розробок, а також при реєстрації прав на інтелектуальну власність (складання проектів і ведення справ від подання заяви до одержання дозволу). Також ми розробляємо можливі стратегії захисту, надаємо допомогу при виданні дозволів та продажі прав на інтелектуальну власність.

Ми представляємо наших клієнтів у Державному департаменті інтелектуальної власності, а також в інших органах та судах. Надання експертної оцінки нашими юристами включає консультацію щодо недобросовісної конкуренції, пов'язаної з правами на інтелектуальну власність, і багатьма іншими аспектами цієї складної міжгалузевої сфери.

Ми консультуємо іноземних та українських клієнтів з усіх питань, пов'язаних з інвестуванням в об'єкти інтелектуальної власності і захистом прав ІВ, у тому числі з питань реєстрації, ліцензування, продажу об'єктів ІВ і вирішення спорів, пов'язаних з ІВ.

Наші юристи мають значний досвід роботи з усіма видами ІВ, включаючи авторське право, торговельні марки (знаки для товарів і послуг), патенти. Юристи ЛАК консультують щодо галузевих особливостей захисту прав ІВ у сферах реклами, ЗМІ, телекомунікацій, інформаційних технологій, програмного забезпечення, медичних препаратів та тютюнових виробів.

 

 

 

Ми забезпечуємо юридичний супровід на всіх етапах життєвого циклу об'єктів ІВ.

1. Створення і реєстрація:

Ми реєструємо авторське право, доменні імена, торговельні марки (знаки для товарів і послуг) та супроводжуємо отримання патентів на винаходи, корисні моделі, промислові зразки, у тому числі через міжнародні процедури реєстрації.

Наша команда готує всі необхідні документи для передачі прав на об'єкти ІВ від розробників програмного забезпечення, винахідників та інших творців до кінцевих правовласників.

Наші юристи вивчають випадки захисту в Україні об'єктів прав ІВ, що перешкоджають використанню об'єктів прав ІВ клієнта.

Ми також супроводжуємо процес визнання торговельної марки загальновідомою в Україні.

 

2. Розвиток і розробка

Ми маємо значний досвід структурування трансакцій з об'єктами ІВ.

Наші юристи проводять переговори і розробляють ліцензійні договори, договори про передачу (відчуження) прав і франчайзинг.

Наша команда надає юридичну підтримку з питань податкового планування та оптимізації оподаткування, пов'язаних з об'єктами ІВ.

Ми проводимо юридичний аудит об'єктів ІВ.

Ми також здійснюємо юридичний супровід та організовуємо оперативне управління об'єктами ІВ.

 

3. Захист і припинення порушень

Ми представляємо інтереси клієнтів у господарських і адміністративних судах України та в Державній службі інтелектуальної власності України, а також у процесах медіації та арбітражних провадженнях.

Наші юристи супроводжують розслідування за звинуваченням у недобросовісній конкуренції, представляючи інтереси клієнтів в Антимонопольному комітеті Україні.

Ми також реєструємо об'єкти ІВ у Державній митній службі України для подальшого вилучення контрафактних товарів на кордоні.

 

 

 

Юридична компанія "La Speranza"

http://lak.ucoz.com

Наші партнери:
  • ТОВ "Трайдент ХІТ"
  • ТОВ "Транспроект"
  • ПП "Троя-Іф"
  • ОП "Український музичний альянс"
  • ЛКП ТФ "Львівспецконунтранс"
  • Первомайська трикотажна фабрика
Наші контакти:
Юридична компанія "La Speranza"
79041, м. Львів, вул. Героїв УПА 73, корп.8 офіс 302Тел: 0969166144

e-mail: lasperanza.lviv@gmail.com

URL: //lak.ucoz.com

Карта: