Корпоративні права

 

ЛАК має міцну репутацію з юридичного супроводу транзакцій, корпоративного управління та інших корпоративних питань. Ми працюємо у сферах злиттів та поглинань, управління компанією, фінансів, реорганізації та ліквідації тощо.

Наша команда допомагає клієнтам відкривати представництва в Україні, реєструвати нові та реструктурувати наявні компанії, готувати внутрішні нормативні та інші корпоративні документи, договори акціонерів. Ми пропонуємо клієнтам повний спектр послуг зі структурування таких транзакцій, включаючи юридичний аудит, податкове планування, валютні операції, отримання дозволів на концентрацію, проведення переговорів, підготовка проектів договорів та інших необхідних документів.

Ми надаємо допомогу при організації загальних зборів акціонерів, захищаємо та забезпечуємо реалізацію прав акціонерів і представляємо клієнтів у позовах акціонерів. Фахівці фірми консультують корпоративних клієнтів щодо різноманітних питань реєстрацій, подання документів, розкриття інформації, реєстрації на біржі, цінних паперів та інших аспектів дотримання законодавства.

 

 

 

 

Юридична компанія "La Speranza"

http://lak.ucoz.com

Наші партнери:
  • ТОВ "Трайдент ХІТ"
  • ТОВ "Транспроект"
  • ПП "Троя-Іф"
  • ОП "Український музичний альянс"
  • ЛКП ТФ "Львівспецконунтранс"
  • Первомайська трикотажна фабрика
Наші контакти:
Юридична компанія "La Speranza"
79041, м. Львів, вул. Героїв УПА 73, корп.8 офіс 302Тел: 0969166144

e-mail: lasperanza.lviv@gmail.com

URL: //lak.ucoz.com

Карта: